Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » bombowe kobiety – Trojaczki Kulturystki z Brazylii

bombowe kobiety – Trojaczki Kulturystki z Brazylii

Jedyne na świecie trojaczki kobiety kulturystki znów się spotkały , by konkurować ze sobą na scenie.

Adriana, Alessandra i Andreia Dantas (37 lat) z Sao Paulo w Brazylii trenują i rywalizują jako trio od lat. Trzy siostry stosują takie same: diety, ćwiczenia – a nawet te same operacje plastyczne  – aby mieć pewność, że wszystkie mają taką samą szansę na wygraną. Są tak podobne, że na poprzednich zawodach kulturystycznych sędziowie nie mogli ich  odróżnić. „Bardzo trudno było im ocenić trzy zawodniczki ; sędziowie nie mogli nas odróżnić ”, powiedziała Adriana. Andreia od ponad sześciu lat mieszka osobno od swoich sióstr we Włoszech. Ale niedawno wróciła do Brazylii, aby konkurować ze swoimi siostrami. Alessandra powiedziała Barcroft TV: „Mamy silniejszą więź niż normalne rodzeństwo – zawsze robimy wszystko razem, ponieważ to jest fajne.” „Zawsze obcinamy włosy tak samo – kiedy Adriana przeszła protezę silikonową, ja i Andreia również otrzymałyśmy tę samą procedurę u tego samego lekarza.”

 

Dziewczyn , aby utrzymać swoje sylwetki, wszystkie trzy przestrzegają tej samej diety i ćwiczeń. Ich dieta składa się z ośmiu małych posiłków dziennie. Adriana powiedziała: „Stosujemy tę samą dietę i te same ćwiczenia.” „Potrzebujesz silnego umysłu, aby móc przestrzegać diety zgodnie z harmonogramem, treningiem, suplementami – wszystko to wpływa na ciebie psychicznie.” Dieta jest szczególnie trudna, ponieważ muszą ważyć każdy posiłek do określonej ilości i ograniczają się do jedzenia węglowodany tylko raz dziennie. Alessandra powiedziała: „Kurczak, ryby, mięso, jajka – węglowodany mamy tylko raz dziennie, co jest po treningu.” „ Jadłospis jest restrykcyjny, ogólnie jest to bardzo ścisła dieta – bardzo łatwo jest zrezygnować, szczególnie gdy masz rutynowe obowiazki z rodziną i dziećmi”.


 

13-letni syn Alessandry, Enrico, mówi, że nigdy nie zajmie się kulturystyką. Powiedział: „Nie rozumiem sensu – nigdy nie pójdę w ślady mojej matki, zdecydowanie nie”. „Posiadanie matki zajmującej się kulturystyką przypomina życie w domu ze sportowcem – każdego dnia budzi się wcześnie, aby pójść na siłownię i wykonywać codzienne ćwiczenia cardio. „Ona zawsze chce, żebyś był w ruchu. Poruszając się i robiąc wszystko, nie chce, żebyś cały dzień siedział i oglądał telewizję ”. Kiedy przyjaciele Enrico po raz pierwszy dowiedzieli się o kulturystyce jego matki, nie uwierzyli mu. „Myśleli, że żartuję – teraz uważają, że to naprawdę fajne, jedna z nich powiedziała nawet, że jest bardzo gorąca, co jest trochę dziwne” – powiedział. „Za każdym razem, gdy moi przyjaciele są w naszym domu, mama jest ze swoim sześciopakiem na brzuchu , to sprawia, że ​​czuję się trochę mniej sobą”. Trojaczki Dantas kultywowały swoją pasję do kulturystyki jako trio, ponieważ zawsze lubiły robić rzeczy razem. Andreia wyjaśniła: „Być może gdybym nie był trojaczkiem, znalazłbym normalną pracę, ale przy nich jest więcej nadziei, jest bardziej wesoło, bardziej motywująco”.


 

Po ponad trzech latach przerwy w zawodach Andreia wróciła do Brazylii, aby ponownie trenować i rywalizować ze swoimi siostrami. Oprócz przestrzegania tej samej diety wykonują dokładnie te same ćwiczenia, a czasem ćwiczą nawet w sposób zsynchronizowany. Powiedziała: „Ćwiczymy codziennie, a siłowo pięć razy w tygodniu – ważne jest, aby dobrze się zestarzeć, mieć dobrą sylwetkę, to będzie przydatne, wiesz?” Ich osobisty trener, Guilherme, również nie wierzył, kiedy po raz pierwszy zdał sobie sprawę że będzie trenował identyczne trojaczki. Powiedział: „Nigdy nie widziałem, żeby trojaczki trenowały razem, ćwiczyły i ćwiczyły – naprawdę miło jest widzieć, jak jedna pomaga drugiej w tym samym celu, uważam to za fantastyczne”.


 

W dniu zawodów trojaczki w końcu dowiedziały się, czy cała ich ciężka praca się opłaciła. „Mamy nadzieję, że sędziowie nas rozróżnią!” Żartowały trojaczki, zanim weszły na scenę. Ale nie ma między nimi konkurencji, jeśli ktoś wygra, to tak, jakby wszyscy wygrali. „Jeśli którakolwiek z nas wygrywa,  ja też czuję się zwycięzcą”, powiedziała Andreia. „Niezależnie od tego, czy wygramy, czy przegramy, ważne jest to, że zawsze im mówię, liczy się glamour” – dodaje Alessandra. Niesamowicie, Adriana zajęła drugie miejsce, a Andreia zajęła pierwsze miejsce w konkursie. „Niesamowite, myślę, że źle ocenił – myślę, że powinienem zająć pierwsze miejsce” – żartowały Alessandra i Adriana. Zadowoleni z wyniku trojaczki szukają teraz kolejnego przedsięwzięcia, w którym wspólnie założą biznes z bielizną. „Mamy piękne ciała, więc będziemy twarzami naszej własnej marki – zaoszczędzimy na modelach!”


————————————————————————————————————————–

Jeśli nie wiesz jak ułożyć cykl, dietę, trening – masz pytania, niejasności co do środków lub diety/treningu – wal śmiało, pomogę 🙂
Indywidualne BPS, przygotowania startowe , każdy poziom zaawansowania, nie tylko dla kobiet

Dokładny opis współpracy ze mną:https://kobietanabombie.pl/2019/06/25/wspolpraca-ze-mna-online-jak-wyglada/

TAK , pomagam też mężczyznom!

Autorka: KobietaNaBombie
pytania: kobietanabombie@gmail.com

IG: natalijakfbb – więcej wiedzy i ciekawostek! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *