Przejdź do treści

Oferta ważna tylko przez

Minuty
Sekundy

Grażyna – boisz się siłowni?!

Chciałabyś zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz jak?

Grażyna – boisz się siłowni?!

Chciałabyś zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz jak?

Pewnie myślałaś, żeby pójść na trening, ale w sumie to nie wiesz co masz zabrać, co robić, jak ćwiczyć? Przeraża Cię to miejsce pełne trenujących ludzi i dziwnego sprzętu? Pewnie myślałaś, żeby tam iść, ale zrezygnowałaś, bo nie masz z kim.

To super! Pokażę Ci jak zacząć ćwiczyć. Dam Ci pierwszy plan treningowy i wytłumaczę łopatologicznie co i jak się robi na siłowni. Przekonam Cię, że nie musisz obawiać się nadmiernej masy mięśniowej.

Trenuję na siłowni 15 lat

Przeszłam drogę od zawodniczki sportów sylwetkowych, po trenerkę, dietetyczkę, specjalistkę przygotowującą zawodników do zawodów kulturystycznych, aż po trójboistkę. Reasumując jestem maniaczką siłowni.

Mój pierwszy raz na siłowni skończył się przyduszeniem. Nie mając pojęcia o ćwiczeniach założyłam 40 kg na sztangę i myślałam, że wycisnę. Sztanga spadła na mnie, a ja spanikowana nie wiedziałam jak mam się spod niej wydostać. Na szczęście ktoś był obok i mi pomógł.

Ten dzień był dziełem ...kontuzji.

Bolało mnie kolano więc nie mogłam biegać. Spontanicznie wymyśliłam, że pójdę na siłownię. Moim problemem było to, że nie wiedziałam jak zacząć ćwiczyć. Nie wiedziałam nawet jak zapytać, bo nie znałam nazw ćwiczeń.

Jednego byłam pewna - czułam ekscytację, że mogę ćwiczyć, choć nie wiedziałam jak. Zaczęłam mega interesować się treningiem. Każdego dnia pochłaniałam setki artykułów o siłowni, diecie, treningu. Z każdym dniem coraz lepiej odnajdywałam się na siłowni. W spojrzenia kolegów widziałam aprobatę i podziw. Czułam się jak ryba w wodzie.

Doszłam do momentu gdzie postanowiłam wystartować w zawodach sylwetkowych! I wygrałam 😀 Byłam pewna, że każdy może tak po prostu przyjść na siłownie i zacząć ćwiczyć.

To nie była prawda!

,,każdy może być kim chce”

Karmieni sloganami „każdy może być kim chce”, „możesz wszystko” zapominamy o najważniejszym. Nie każdy ma kompetencje, możliwość, przestrzeń by stać się ‘kim chce’. Zbudowanie swoich marzeń pochłania czas, na który nie każdy może sobie pozwolić!

Ja mogłam sobie pozwolić, by spędzać kilka godzin dziennie szukając informacji o tym jak skutecznie ćwiczyć. Ale czy Ty możesz poświęcić tyle czasu? Nie sądzę. Dlatego przyszłam z gotowym rozwiązaniem. Poradnikiem, który w pigułce pokaże jak zacząć ćwiczyć na siłowni.

Podrzuciłam go 2 znajomym. Do dziś chodzą na siłownię. Przy okazji obydwie stały się sprawniejsze.

Na siłowni, przez znajomych, a nawet u fizjoterapeuty byłam wielokrotnie proszona by zacząć dzielić się swoją wiedza i pasją. Wiedzieli, że masa osób nawet nie zaczyna ćwiczyć, bo nie wie jak. Lub chodzi i … nie wie co robić. Mogłam im pomóc. Sama zaczynałam, gdy chodzenie na siłownie nie było modne wśród kobiet. Oczywiście można spędzić rok korzystając z każdej maszyny na siłowni bez rezultatów. Można też na własną rękę dowiadywać się jak ćwiczyć.

Można też skrócić ten czas i z pomocą mojego poradnika zacząć trenować z sensem

Dostaniesz nie tylko poradnik, ale też gotowy plan treningowy na 12 tyg!

Spójrz na opinie moich klientów.
Przedstawiam Ci poradnik „Fit Grażyna/Janusz”. Znajdziesz w nim informacje:

Wartość: tysiące godzin nauki, błędów, kontuzji, szkoleń

Cena: 149 zł

Cena promocyjna: 75 zł

Czemu tak tanio?! Tu jest haczyk.

Gdy skorzystasz z mojego poradnika pokochasz siłownie! Po realizacji założeń tego poradnika wrócisz do mnie po więcej i kupisz kolejny plan 🙂

Gwarancja

Gwarantuje zadowolenie. Masz 14 dni na zwrot. Pamiętaj, że mi też zależy na Twoim zadowoleniu. Zadowolone osoby wracają więc zrobię wszystko byś do mnie wrócił_a.

Rozumiem, że się wahasz. Właściwie co masz do stracenia? To tylko 75zł, a być może odmieni Twoje życie. To może być pierwszy krok do pięknej relacji z siłownią i aktywnym trybem życia.

Po dokonaniu płatności otrzymasz dostęp do poradnika, który prześlę Ci na e-mail. Możesz zacząć natychmiast.